
Світлодіодні лампи Decker LED RGX-02 5.5K H4 45/65W
3 000 ₴/комплект
2 700 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 009456
Чітка світло-тіньова межа (як у Bi-Led лінз) у рефлекторній оптиці. Відмінний варіант для тих у кого пошкоджений відбивач. Активна інтелектуальна система охолодження з високошвидкісним вентилятором та системою контролю температури. Механічна шторка для перемикання ближнього та дальнього світла ЦІНА ВКАЗАНА ЗА КОМПЛЕКТ ЛАМП ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Характеристики
• Світловий потік: 12000 Lm
• Потужність - 45Вт (ближнє) та 65Вт (дальнє)
• Діаметр 1,44" (36,5мм)
• Чітка світлотіньова межа у рефлекторній оптиці
• Механічна шторка для перемикання ближнього та дальнього світла
• Температура кольору: 5500K
• Типи цоколя: H4
• Тип LED елементу - 3570 CSP + CREE
• Тип охолодження - активний (радіатор з вентилятором)
• Тип драйверу - внутрішній
• Вбудований модуль обходу помилки бортового комп’ютера CAN BUS
• Робоча напруга - 9-16В
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | DECKER |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напруга живлення | 9 В, 16 В, 12 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Код запчастини | 009456 |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Діаметр лінзи | 36.5 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 65 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H4 |
- Ціна: 2 700 ₴/комплект



