
Комплект Світлодіодних ламп Cyclone Type-45 H4 H/L 6000 K
1 812 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 001368
+380 (99) 172-04-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудований модуль обходу помилки бортового комп’ютера. Подвійна вакуумна трубка для покращеного контролю температур. Активна інтелектуальна система охолодження з високошвидкісним вентилятором та системою контролю температури
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА КОМПЛЕКТ ЛАМП ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Характеристики
Світловий потік : 12000Lm
Температура кольору : 6000K
Типи цоколя : H4 Hi/Low
Тип LED елементу : 3570 CSP chip
Тип охолодження : активний (радіатор з вентилятором)
Тип драйверу : зовнішній
Потужність : 60W
Робоча напруга : 9-16V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напруга живлення | 9 В, 16 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Потужність | 60 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 812 ₴/комплект



