
Комплект Світлодіодних ламп Nextone NL-01 H4 35W
1 440 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 004975
+380 (99) 172-04-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чітка світло-тіньова межа (як у Bi-Led лінз) у рефлекторній оптиці. Класний варіант для тих у кого пошкоджений відбивач. Активна інтелектуальна система охолодження з високошвидкісним вентилятором та системою контролю температури.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА КОМПЛЕКТ ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Світловий потік : 8600 Lm
Діаметр : 1,34" (34мм)
Температура кольору : 6000K
Типи цоколя : H4
Тип LED елементу : 3570 CSP
Тип охолодження : активний (радіатор з вентилятором)
Тип драйверу : зовнішній
Потужність : 25W (ближнє), 35W (дальнє)
Робоча напруга : 9-32V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Nextone |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 8600 лм |
| Діаметр лінзи | 34 мм |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴/комплект



