
Род-под Carp Pro Род Под на 4 вудлища
3 375 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CP75062
+380 (99) 172-04-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Carp Pro CP75062 – один із найбільш універсальних род-подів, що легко регулюються. Чотири повністю регульованих по висоті ноги забезпечують швидке й надійне встановлення на будь-якій поверхні, а механізм, що регулює нахил, дозволить встановити вудилища під необхідним кутом. Головною перевагою род-поду Carp Pro CP75062 є швидке і зручне регулювання в процесі риболовлі – кут нахилу вудилищ змінюється одним єдиним послабленням центрального фіксатора. Крім того, діапазон регулювання кута нахилу дуже широкий.
Характеристики:
Матеріал - Метал
Кількість кріплень - 4
Кількість ніг - 4
Вага - 2.75 кг
Довжина станини - 75-120 см
Висота - 55-72 см
Довжина переднього / заднього буз-бару - 61 см
Розмір в складеному вигляді - 84x21x13 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Carp Pro |
| Тип | Род под |
| Кількість вудлищ | 4 |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Максимальна висота | 72 см |
| Мінімальна довжина | 75 см |
| Максимальна довжина | 120 см |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 375 ₴









