
Світлодіодні лампи Decker GL-01 6K H7
1 700 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 003158
+380 (99) 172-04-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чітка світло-тіньова межа (як у Bi-Led лінз) у рефлекторній оптиці. Класний варіант для тих у кого пошкоджений відбивач. Одна вакуумна трубка для покращеного контролю температур. Активна інтелектуальна система охолодження з високошвидкісним вентилятором та системою контролю температури. ЦІНА ВКАЗАНА ЗА КОМПЛЕКТ ЛАМП ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Характеристики
Типи цоколя : H7
Світловий потік : 8000Lm
Діаметр : 0.73" (18.5мм)
Температура кольору : 6000К
Тип LED елементу : 7535 CSP
Потужність : 55W
Живлення : 9-32V
Блок живлення : Зовнішній
Тип охолодження : Радіатор з вентилятором
Вбудований : Модуль обходу помилки бортового комп’ютера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H7 |
| Виробник | DECKER |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 6000K |
| Код запчастини | 003158 |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Діаметр лінзи | 18.5 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 55 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | H7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴/комплект




