
Комплект Світлодіодних ламп Cyclone Type-34 H4 H/L 5500 K
1 540 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 000994
+380 (99) 172-04-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високошвидкісний вентилятор для кращого охолодження. Вакуумна трубка для покращеного контролю температури. Вбудований модуль обходу помилки бортового комп’ютера
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА КОМПЛЕКТ ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Характеристики
Світловий потік : 10000Lm
Температура кольору : 5500K
Типи цоколя : H4 Hi/Low
Тип LED елементу : 3570 CSP
Тип охолодження : активний (радіатор з вентилятором)
Тип драйверу : зовнішній
Потужність : 50W
Робоча напруга : 9-16V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Напруга живлення | 9 В, 16 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴/комплект




