
Комплект Світлодіодних ламп Cyclone G11 H4 50W
2 736 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 003154
+380 (99) 172-04-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чітка світло-тіньова межа (як у Bi-Led лінз) у рефлекторній оптиці. Класний варіант для тих у кого пошкоджений відбивач. Дві вакуумні трубки для покращеного контролю температур. Активна інтелектуальна система охолодження з високошвидкісним вентилятором та системою контролю температури. ЦІНА ВКАЗАНА ПАРУ ЛАМП ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Характеристики
Типи цоколя : H4 Hi/Low
Світловий потік : 11000Lm
Діаметр : 1.44" (36.5мм)
Температура кольору : 6000K
Тип LED елементу : 3570 CSPТип охолодження : активний (радіатор з вентилятором)
Тип драйверу : зовнішній
Потужність : 50W
Робоча напруга : 9-32V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 6000K |
| Світловий потік | 11000 лм |
| Діаметр лінзи | 36.5 мм |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 736 ₴/комплект




