
Комплект Світлодіодних ламп Decker GL-02 5K H4 H/L
1 294 ₴/комплект
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 008687
+380 (99) 172-04-45
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чітка світло-тіньова межа (як у Bi-Led лінз) у рефлекторній оптиці. Класний варіант для тих у кого пошкоджений відбивач. Нова технологія вакуумної трубки для покращеного контролю температур. Активна інтелектуальна система охолодження з високошвидкісним вентилятором та системою контролю температури. КОМПЛЕКТ ЛАМП ГАРАНТІЯ 12 МІСЯЦІВ
Характеристики
Типи цоколя : H4
Світловий потік : 8000Lm
Діаметр : 0.73" (18.5мм)
Температура кольору : 5000К
Тип LED елементу : 7535 CSP
Потужність : 45W
Живлення : 9-32V
Блок живлення : Внутрішній
Тип охолодження : Радіатор з вентилятором
Вбудований : Модуль обходу помилки бортового комп’ютера
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | H4 |
| Виробник | DECKER |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Діаметр лінзи | 18.5 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 45 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 294 ₴/комплект





